02.02.2012 - 00:56
Okunma (1480)
Yorum (0)
Paylaş

Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı

Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı

ZONGULDAK-Alaplı İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, vatandaşların yoğun kış şartlarında mecbur kalmadıkça özel araçların yerine toplu taşıma araçlarını kullanmaları çağırısında bulundu.

 Özel araçları ile trafiğe çıkmak zorunda kalan vatandaşların tedbirli olmaları gerektiğini belirten Baş, “Trafiğe çıkanlarında araçlarında zincir, çekme halatı, takoz ve kış şartları ile tüm malzemelerin bulundurulması gerekmektedir. Araçlarında mümkünde kar lastiği takmaları,  yoksa lastiklere zincir takarak araçlarını kullanmalarını tavsiye ediyoruz.  Emniyet Müdürlüğü olarak gerek ilçemiz içinde gerekse ilçemiz içinden geçen karayolu üzerinde ki kendi sorumluluk alanımız içinde trafikle ilgi gerekli tüm tedbirleri aldık. Ekiplerimiz mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalara devam ediyor. Yaya ve araçlı ekiplerimizi görevlendirdik. Şu ana kadar önemli bir trafik kazası olayı ilçemizde yaşamadık. Olmaması, vatandaşlarımızın kuralla uyması ve riayet etmesinden, Emniyet Müdürlüğü olarak bizlerinde yeterli tedbirleri almamızdan kaynaklanıyor. İnşallah bu sürecide bu şekilde atlatırız. Bir şekilde kar ve elverişsiz hava koşulları sebebiyle evine, köyüne ulaşamayan gece yarısı Alaplı ilçemizde kalan vatandaşlarımızı ilçe emniyet müdürlüğümüzde misafir ediyoruz. Götürebileceksek ekip otolarından faydalanarak kendilerini evlerine bırakıyoruz. Götüremeyeceksek de burada misafir ediyoruz. Emniyet Müdürlüğümüzün üst katında onlar için yer ayarladık. Yolda kalmış, evine ulaşamamış, dışarıda kalmış köylere giden araçları kaçırmış ya da aracı gelmeyen vatandaşlarımızı hizmet binamızda misafir ediyoruz”. Dedi.

 

 

www.posta67.com

Keyword : Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı haberi , Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı oku , Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı konusu , Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı hakkında , Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı manşeti , Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı perde arkası , Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı olayı , Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı son dakika , Sokakta Kalan Vatandaşlara Emniyet Sahip Çıktı

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com