31.01.2012 - 18:42
Okunma (1275)
Yorum (0)
Paylaş

Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor

Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor…

 

Zonguldakın Alaplı ilçesi Gümeli beldesi ata yolunda kar yağışı nedeniyle meydana gelen heyelanlar korkutuyor.

 

Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, belde de aşırı kar yağışı nedeniyle Alaplı’yı Gümeli’ye bağlayan ata yolunda heyelanlar meydana geldiğini söyledi.

 

Heyelan olan yerlerde yol açma çalışmalarını kendi imkanları ile sürdürdüklerini belirten Saydam, “ Beldemizi, Alaplı’ya bağlayan ata yolunda aşırı kar yağışı nedeniyle heyelanlar meydana gelmiştir. Mahalle ve küme evleri ulaşım güzergahlarında heyelanlar meydana gelmiş olup belediyemiz kendi imkanlarıyla hiçbir yerden yardım ve ödenek almadan çalışmalarını sürdürmüş ve hala daha sürdürmeye devam etmektedir. Şuanda ulaşıma kapalı hiçbir yolumuz olmamakla birlikte büyük maddi hasarlar bulunmaktadır. Kendi imkanlarımızla aşamadığımız konular için İl Acil Afet Müdürlüğünden ödenek almak için dosya hazırlanmıştır” dedi.

 

 

www.posta67.com

Keyword : Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor haberi , Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor oku , Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor konusu , Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor hakkında , Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor manşeti , Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor perde arkası , Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor olayı , Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor son dakika , Alaplı Gümeli Yolunda Heyelanlar Korkutuyor

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı





Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com