04.02.2013 - 19:15
Okunma (801)
Yorum (0)
Paylaş

AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber

AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber

 

 

 

 

 

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, mazeret atamaları ve ilk atamalarla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Bakan Avcı, mazeret atamalarını şarta bağladı, ilk atama bekleyenlere ise ümit vermedi.

Milli Eğitim Bakanı Avcı, sosyal medyada örgütlenen ve geçtiğimiz aylarda da başta Ankara olmak üzere farklı illerde eylemler yapan atamayan öğretmenlerin durumları ile ilgili habercinin yönelttiği soruları cevaplandırdı. Atanamayan öğretmenlerle ilgili eldeki bütün verilerin değerlendirildiğini belirten Bakan Avcı, “Maalesef Şubat ayında bir çözüm getiremiyoruz” dedi.

Bakan Avcı, “Çünkü tüm planlamalar Ağustos ayına göre ayarlanmış” ifadesini kullandı. Bakan Nabi Avcı, eş durumundan atamalarla ilgili açıklamanın bizzat Başbakan Erdoğan tarafından yapıldığını hatırlattı. Buna ilişkin çalışmaların tamamlanma noktasında olduğunu ifade eden Bakan Avcı, bunda da her talebin yerine getirilmesinin söz konusu olamayacağını kaydetti. Avcı, eş durumu ve sağlık mazereti gibi zorunlu nedenlerle tayin isteyenlerin isteklerinin yerine getirileceğini söyledi.

Keyword : AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber haberi , AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber oku , AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber konusu , AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber hakkında , AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber manşeti , AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber perde arkası , AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber olayı , AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber son dakika , AVCI'dan Bir İyi Bir Kötü Haber

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com