20.11.2012 - 19:48
Okunma (920)
Yorum (0)
Paylaş

Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması

Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması

 

 

 

 

Öğretmen yetiştiren kurumlara öğrenci seçimi, Öğretmen olmaya istekli ve ortaöğrenim başarı düzeyi yüksek olan öğrenciler arasından yapılmalı.

 

 

" ÖĞRETMENLERE ALAN SINAVININ DETAYLARI BURADA"

Ömer Balıbey, eğitim camiasının pek çok kademesinde görev yaptıktan sonra getirildiği Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü görevinde, Türkiye'nin en iyi Öğretmenlerini yetiştirmeyi ve eğitimlerin bir standarda kavuşması için çabalıyor. Bu doğrultuda öğretmen yetiştiren kurumlarındaki öğrenci seçimlerinin, öğretmen olmaya istekli ve başarı düzeyi yüksek Öğrenciler arasından seçilmesinin zorunlu olduğunu belirten Balıbey, son yıllarda eğitim fakültesi tercihlerinin azalmasını ataması yapılamayan ve sosyoekonomik açıdan tatmin edilemeyen öğretmenlere bağlıyor.

Keyword : Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması haberi , Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması oku , Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması konusu , Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması hakkında , Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması manşeti , Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması perde arkası , Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması olayı , Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması son dakika , Balıbey'den Atanamayan Öğretmen Açıklaması

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com