30.09.2012 - 19:18
Okunma (986)
Yorum (0)
Paylaş

Doğalgaz Ve Elektriğe Zam

Doğalgaz Ve Elektriğe Zam

 

 

 

Doğalgaz ve elektriğe beklenen zam geldi. Zamlı tarifeler bu geceden itibaren uygulanacak

 

 

 

Doğalgaza yarından (1 Ekim Pazartesi) itibaren geçerli olmak üzere yüzde 9.8 oranında zam yapıldı. Elektrik toptan satış birim fiyatı ise 18.91 TL'den 20.80 TL'ye çıkarıldı.

 

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ), yarından itibaren geçerli olmak üzere doğalgaz satış fiyatlarının, nihai tüketici fiyatlarına yüzde 9,8 oranında yansıyacak şekilde arttırıldığını bildirdi.

 

BOTAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, uluslararası ham petrol ve petrol ürünü fiyatlarındaki yükselmelere bağlı olarak doğalgaz maliyetlerinde meydana gelen artışlar nedeniyle gaz satış fiyatlarında düzenleme yapılması zaruretinin doğduğu belirtildi.

 

Açıklamada, “1 Ekim'den geçerli olmak üzere doğalgaz satış fiyatlarımız, nihai tüketici fiyatlarına yüzde 9,8 oranında yansıyacak şekilde arttırıldı” denildi.

Keyword : Doğalgaz Ve Elektriğe Zam haberi , Doğalgaz Ve Elektriğe Zam oku , Doğalgaz Ve Elektriğe Zam konusu , Doğalgaz Ve Elektriğe Zam hakkında , Doğalgaz Ve Elektriğe Zam manşeti , Doğalgaz Ve Elektriğe Zam perde arkası , Doğalgaz Ve Elektriğe Zam olayı , Doğalgaz Ve Elektriğe Zam son dakika , Doğalgaz Ve Elektriğe Zam

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com