13.09.2012 - 17:06
Okunma (606)
Yorum (0)
Paylaş

Kazan Dairesini Derslik Yaptılar

Kazan Dairesini Derslik Yaptılar

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in, "Dersliklerimiz için gerekli düzenlemeleri tamamladık. Çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde okula uyumları için bütün ayrıntıları gözden geçirdik” sözlerine Cumhuriyet gazetesinden itiraz var.

 

 

Sinan Tartanoğlu'nun haberine göre Ankara'daki bir okulda daha önce kazan dairesi olan bodrum katı, yer yokluğundan sınıfa dönüştürüldü.

 

66 AYLIKLAR KAZAN DAİRESİNDE EĞİTİME BAŞLADI

 

Keçiören Kamil Ocak İlkokulu'nda 66 aylık çocuklar, eğitim hayatlarına bodrum kattaki kazan dairesinde başladı.

 

Penceresi ve kaloriferi küçük ve tavana yakın odada üzeri kapatılmış bir de kuyu var! Sınıfta eğitim görecek küçükler soğuktan etkilenmesin diye elektrikli kalorifer de mevcut.

 

AİLELER ENDİŞELİ

 

Haberde, öğrenci velilerinin, kış aylarında Ankara’nın soğuğu nedeniyle endişe ettiği, soğuğun bodrum katında daha da artacağını düşündüğü belirtilirken, sınıfın eylül ayında bile nem koktuğu ve tavanından boruların geçtiği kaydedildi.

 

Ayrıca haberde, sınıfın orta yerinde bir kontrplak ile kapatılmış bir çukur bulunduğu, çukurun sınıf azan dairesi iken kullanıldığının tahmin edildiği belirtildi ve eklendi: 66 aylık bir çocuğun kapağı açıp içine girebilmesi mümkün.

 

Sabahçı öğlenci uygulamasının Kamil Ocak İlkokulu’nda da uygulanacağı, buna göre, bodrum kattan bozma iki sınıfta ortaokul öğrencilerinin sabahçı, ilkokul öğrencilerinin ise öğlenci olacağı belirtildi.

 

egitimtercihi

 

 

 

Keyword : Kazan Dairesini Derslik Yaptılar haberi , Kazan Dairesini Derslik Yaptılar oku , Kazan Dairesini Derslik Yaptılar konusu , Kazan Dairesini Derslik Yaptılar hakkında , Kazan Dairesini Derslik Yaptılar manşeti , Kazan Dairesini Derslik Yaptılar perde arkası , Kazan Dairesini Derslik Yaptılar olayı , Kazan Dairesini Derslik Yaptılar son dakika , Kazan Dairesini Derslik Yaptılar

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com