08.09.2012 - 20:56
Okunma (937)
Yorum (0)
Paylaş

Dünyanın Gözü Fener'de!

Dünyanın Gözü Fener'de!

Sarı-Lacivertliler'in Avrupa'da bile ses getiren transferleri sonrası uluslararası haber ajansları ve medya kuruluşları röportaj için sıraya girdi.

Fenerbahçe’nin, finalini Raul Meireles’le noktaladığı transfer taarruzu, uluslararası medya kuruluşlarının da dikkatini çekti. Zengin kadrosunu Dirk Kuyt, Milos Krasiç, Raul Meireles gibi Avrupa arenasının çok yakından tanıdığı üç marka isimle takviye eden Sarı-Lacivertliler’in kapısı da aşınmaya başladı. Avrupa’nın önde gelen haber ajansları ile İngiltere, Hollanda, Almanya, İspanya gibi ülkelerde faaliyet gösteren kuruluşlar, Fenerbahçe basın departmanına söyleşi taleplerini iletti. Almanya’nın 4 milyon tirajlı gazetesi Bild’in yanı sıra, İspanyollar’ın önde gelen basın kuruluşlarından Marca ile İngiltere’nin en prestijli gazetelerinden The Guardian’ın Fenerbahçe’nin eski ve yeni yabancılarıyla röportaj yapmak istediği ifade edildi. Ayrıca uluslararası haber ajansları Reuters, AP ve AFP’nin de milli maçlar sonrasındaki dönem için resmi randevu talep ettiği kaydedildi.

 

KUYT, MEİRELES, KRASİÇ

 

Röportaj talep edilen isimlerin başında Kuyt, Meireles, Krasiç olduğu, ayrıca Yobo ve Stoch için de randevu istendiği öğrenildi. Gelen taleplerin değerlendirileceği ve maç trafiğinin uygun olduğu bir dönem için olumlu yanıt verileceği kaydedildi.

Keyword : Dünyanın Gözü Fener'de! haberi , Dünyanın Gözü Fener'de! oku , Dünyanın Gözü Fener'de! konusu , Dünyanın Gözü Fener'de! hakkında , Dünyanın Gözü Fener'de! manşeti , Dünyanın Gözü Fener'de! perde arkası , Dünyanın Gözü Fener'de! olayı , Dünyanın Gözü Fener'de! son dakika , Dünyanın Gözü Fener'de!

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com