06.08.2012 - 16:40
Okunma (1733)
Yorum (1)
Paylaş

Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak...

Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak...

 

 

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri'ndeki iftara katılan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, yeni eğitim sistemi sayesinde öğrencilerin dershaneye gitmekten kurtulacağını söyledi.

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Beylikdüzü Belediyesi Yakuplu Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftara katılarak, STK temsilcileriyle iftarını açtı. İftar programında Bakan'a; AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Av. İbrahim Bülbüllü, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri eşlik etti. Beylikdüzü'nde düzenlenen Ramazan Kasabası etkinliklerinden övgü ile söz eden Bakan Dinçer, halka armağan edilen bu çalışmalardan dolayı Başkan Uzun ve Bülbüllü'yü kutladı.

 

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı'nın organize ettiği iftarda konuşan Milli Eğitim Bakanı, Fatih Projesi, 4+4+4 Eğitim Sistemi ve Okullar Hayat Bulsun Projesi hakkında bilgi verdi. Türk eğitim sisteminin bugüne kadar tek tip eğitim ve tek tip insan yetiştirdiğini dile getiren Bakan Dinçer, yeni eğitim sistemi ile öğrencilerin, dünyadaki yaşıtlarıyla kolay uyum sağlayarak, yeteneğine göre eğitim alacaklarını ifade etti. Bakan Dinçer, öğrencilerin 4+4+4 Eğitim Sistemi ile dershaneye gitmeden istedikleri üniversiteleri kazanabilecekleri seviyeye geleceklerini dile getirdi.

 

STK'LARIN PROJELERİNE TAM DESTEK

 

Başkan Uzun da konuşmasında Ramazan Ayı'nın bereketinin toplu iftar yemekleriyle daha çok anlaşıldığını ifade etti. Sivil Toplum Kuruluşları'nın çalışmalarını daha da yoğunlaştırmalarını ve AB fonlarından destek alabilecekleri projelere yönelmelerini isteyen Başkan Uzun, bu projelerin hazırlanması konusunda Beylikdüzü Belediyesi Strateji Bürosu'nun kendilerine her türlü desteği vereceğini ifade etti. Başkan Uzun, Bakanı Dinçer'i Beylikdüzü'nde ağırlamaktan da mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati ve AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Av. İbrahim Bülbüllü de konuşmalarında ramazanın önemini dile getirerek, iftara katılan sivil toplum kuruluşu temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

 

Bakan Dinçer, Milletvekili Nebati, Başkan Uzun ve İlçe Başkanı Bülbüllü daha sonra AK Nokta'yı ziyaret ederek partilileriyle bir süre sohbet etti. Beylikdüzülü'lerin büyük ilgi gösterdiği Bakan Dinçer ve beraberindekiler daha sonra Beylikdüzü Etkinlik Alanı'ndaki Ramazan Kasabası'nı gezerek vatandaşlarla görüştü. Bakan Dinçer, Teravih Namazını da Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camii'nde kıldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

 

 

 

Keyword : Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak... haberi , Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak... oku , Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak... konusu , Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak... hakkında , Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak... manşeti , Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak... perde arkası , Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak... olayı , Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak... son dakika , Dinçer: Yeni Sistemle Öğrenciler Dershaneye Gitmekten Kurtulacak...

kekez hoca 67
07.08.2012 - 08:32
Misafir

BUNLAR TAKİYE YAPIYOR.Aynı şeyleri Hüseyin Çelik,Nimet Çubukçu da söyledi.Bir sınav 3 çe çıktı.1962 yılı Ağustos ayı Son Havadis gazetesi:ÖSS kalkacak,dershaneler kapanacak.Başlık atmış.Zamanın başbakanı söylemiş.Aradan 50 yıl geçmiş,ama bizde söylemler hiç değişmemiş.Artık sınavlarada güven kalmadı.KPSS-YGS-LYS-SBS-ALES-TUS ve okul md. ve md yrd.sınavlarında olanlar meydanda.Yapanlar biliniyor.SONUÇ:ahirette hesaplaşılacak.KUL hakkı orada aranacak,sorulacak.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com