04.08.2012 - 17:32
Okunma (813)
Yorum (0)
Paylaş

Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi"

Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi"

Millî Eğitim Bakanlığı, e-Akademi Sistemi eşzamanlı ve eşzamansız bir şekilde kullanıcılara eğitimler sunan, ölçme ve değerlendirme ile eğitimlerin başarı seviyelerini ölçebilen ve ayrıntılı raporlar sunan bir öğrenme yönetim sistemidir.

 

Millî Eğitim Bakanlığı e-Akademi Sistemi içerisinde "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" açılmıştır. Eğitim Yöneticileri için MEB Genel Müdürlüklerince hazırlanan, 12 yıllık zorunlu eğitiminin tüm yönleri soru cevap şeklinde hizmete sunulmuştur.

 

Eğitimi başarıyla tamamlamak için tüm dersler izlenmeli ve içerisindeki sorular tamamıyla doğru yanıtlanmalıdır. Dersler içerisinde etkileşimli soru cevap uygulamaları yer almakta ve kullanıcılar eğitime kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Eğitim 30.07.2012 tarihinde açılmış olup, 17.08.2012 tarihinde saat 17:00 de otomatik olarak kapatılacaktır.

 

e-Akademiye giriş, mebbis.meb.gov.tr adresi altında yer alan e-Akademi tabına ve ardından e-Akademi bağlantısına tıklanarak sağlanabilir. e-Akademiye İl Millî Eğitim Müdürleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri (Merkez ve Taşra), Okul Müdürleri ve Okul Müdür Yardımcıları kişisel MEBBİS şifreleri (MEBBİS kurum kodları kullanılmayacaktır.) ile giriş yapılacaktır.

 

Millî Eğitim Bakanlığı, e-Akademi Sistemi, Bilgi İşlem Grup Başkanlığı ve İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü-Eğitim Grup Başkanlığı koordinesinde yürütülmektedir.

Keyword : Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" haberi , Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" oku , Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" konusu , Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" hakkında , Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" manşeti , Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" perde arkası , Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" olayı , Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi" son dakika , Eğitim Yöneticileri İçin "4+4+4 Bilgilendirme Eğitimi"

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com