02.04.2012 - 22:54
Okunma (1315)
Yorum (0)
Paylaş

Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı

Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı

 

Memur ve memur emeklilerinin toplu sözleşme için beklediği yasada geri sayım başladı. Tasarı bugün Meclis Genel Kurulu'nda ele alınacak.

 

 

Memurların ve memur emeklilerinin gözü kulağı Meclis'te. 2012 yılı zamlarının belirleneceği toplu sözleşmenin yapılması için gerekli yasanın çıkmasını bekleyen memurlar, Meclis'ten gelen haberlere kilitlenmiş durumda

 

Kamu görevlilerine toplu sözleşme hakkı tanıyan Kamu Görevlileri Sendikaları Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı bugün Meclis Genel Kurulu'nda ele alınacak. Tasarının yasalaşmasıyla birlikte hükümet memurların zammını 15 Mayıs 2012'ye yetiştirmeyi hedefliyor. Zam 1 Ocak'tan itibaren geçerli olacağı için 5.5 aylık fark birden ödenecek.

 

2B DE GENEL KURUL'DA

 

Meclis Genel Kurulu'nun gündeminde bu hafta 2B olarak adlandırılan orman özelliğini yitirmiş arazilerinin satışını öngören Orman Köylülerinin Kalkınmalarının Desteklenmesi ve Hazine Adına Orman Sınırları Dışına Çıkarılan Yerlerin Değerlendirilmesi ile Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Satışı Hakkında Kanun Tasarısı ile Toplu İş İlişkileri Kanun Tasarısı da yer alıyor. 3 tasarı da temel kanun olarak görüşülecek. Genel Kurul, bugün, yarın, 4 Nisan Çarşamba ve 5 Nisan Perşembe günleri saat 24'e kadar çalışacak.

 

internethaber

 

 

Keyword : Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı haberi , Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı oku , Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı konusu , Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı hakkında , Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı manşeti , Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı perde arkası , Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı olayı , Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı son dakika , Memur Zammı İçin Geri Sayım Başladı

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com