29.02.2012 - 02:13
Okunma (1377)
Yorum (0)
Paylaş

Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor

Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor

Ahmet Gündoğdu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a toplu sözleşme yasasının biran önce çıkarılması için ziyarette bulundu. Gündoğdu, memurun zamlı maaşlarını 15 Nisan'da alması gerektiğini söyledi. Memur-Sen...

 

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a toplu sözleşme yasasının biran önce çıkarılması için ziyarette bulundu. Gündoğdu, memurun zamlı maaşlarını 15 Nisan'da alması gerektiğini söyledi. 

 

 

Memur-Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu'yu Başbakanlık Merkez Bina'da kabul eden Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Milletvekili Salim Uslu'nun da hazır bulunduğu bir görüşme yaptı. Yaklaşık 1 buçuk saat süren görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Gündoğdu, başta Anayasa olmak üzere toplu sözleşmenin gecikmesi, gecikmeye sebep olan tıkanma noktalarının aşılması konusunda görüşlerini aktardıklarına dikkat çekti.

 

 

Gündoğdu, “En acil konu bir an önce toplu sözleşme masasının kurulması ve toplu sözleşmeye geçmek. Hiç değilse Nisan 15'e arkadaşlarımız 1 Ocak 2012'den geçerli olacak şekilde zamlı maaşlarını alsın istiyoruz. Bu doğrultuda verimli süreci hızlandıracak bir görüşme oldu diye değerlendirmemiz mümkün." dedi.

Keyword : Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor haberi , Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor oku , Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor konusu , Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor hakkında , Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor manşeti , Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor perde arkası , Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor olayı , Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor son dakika , Zammın Gecikmesi Gerginliği Artırıyor

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.


(Güvenlik İçin Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Sayısı

Öğretmenin Haber Kaynağı İletişim:ogretmendenhaber@hotmail.com